ВІДМІННИЙ ВИБІР ПІСЕНЬ НА САМОГО ВИШУКАНОГО ВИКОНАВЦЯ
 

 

КАРАОКЕ В КЛУБЕ FLASHBOWL
 • ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ – Ви можете знайти пісню по виконавцю, назві та тексті прямо зі свого смартфона. Вам більше не потрібно чекати поки звільниться друкований каталог в клубі.
 • ЗАМОВЛЕННЯ ПІСНІ – Вам більше не потрібно підходити до звукорежисера або до караоке-ведучому, щоб замовити пісню. Досить підключитися до системи “EvoClub” караоке клубу і замовити пісню з вашого смартфона.
 • СПИСОК УЛЮБЛЕНИХ – У кожного співака караоке є свої улюблені пісні. Додайте їх в “Улюблені” і вам більше не потрібно шукати ці пісні серед каталогу. Завдяки цій можливості, ви можете прийти в клуб вже з підготовленим списком
 • Професійний звукорежисер нашого клубу допоможе Вам відчути себе справжньою зіркою, виконуючи найкращі хіти

 

 • Чудова кухня, пропонована спеціально для Вас буде якраз до речі між виступами в караоке
 • Найсмачніші напої в нашому барі зроблять караоке ще веселіше, цікавіше і безтурботніше
 • Правила відвідування Караоке-клубу FLASH

 

 

Приїжджайте до нас і справді зрозумієте, що караоке-клуб «FLASH» створений для Вас і заради Вас !!!

 

 

Умови резервування столу в караоке:

 

 

 1. Забронювати стіл в караоке можна тільки на час до 24:00. Броні на час після 00:00 без попередньої оплати не приймаються.
  • Бронь на час після 00:00 можлива тільки при 100% передоплаті входу за стіл на 4-х чоловік, (з неділі по четвер – 400 грн., По п’ятницях і суботах – 800 грн.).
 2. Після 00:00 всі броні автоматично знімаються, надання послуг здійснюється тільки відповідно до живої черги, при наявності вільних місць.
 3. У разі запізнення гостя більш ніж на 15 хвилин, бронювання столу автоматично знімається. Надалі, обслуговування здійснюється відповідно до живої черги, при наявності вільних місць.
 4. При бронюванні столиків в караоке більш ніж за добу для проведення заходу із попереднім замовленням, бронь приймається тільки по 100% попередній оплаті входів згідно кількості учасників заходу, попереднє замовлення столиків по системі депозиту не приймається.

 

 

Тарифи «КАРАОКЕ»

Вартість входу. Ціни вказані в гривнях.
*Тариф діє до 05:00 дня, наступного за днем відкриття зміни.
Віртість входуЗадаток за замовлення по ресторану
Пн.-Пт.--
Сб.200800
Нд.100600

  БОУЛИНГКАРАОКЕБИЛЬЯРДТРАНСЛЯЦИИ