Пошук:

Урраааа !!!!! ….. 29 червня відбулася пряма трансляція в фан-зоні FlashBowl матчу 1/8 фіналу Євро 2020 між Швецією і Україною. Україна здобула приголомшливу перемогу з рахунком 1: 2 і пройшла до 1/4.

На 27-й хвилині рахунок у матчі відкрив Олександр Зінченко. Еміль Форсберг на 43-й хвилині зрівняв результат дальнім ударом з допомогою рикошету. І в кінці додаткового часу переможний гол провів Артем Довбік.

Емоції зашкалюють! Атмосфера була неймовірною, величезний екран та об’ємний звук у фан-зоні FlashBowl створили ефект повного занурення в гру!!! А смачна їжа та холодні напої зробили перегляд матчу ще більш комфортним та захоплюючим.

03-го липня о 22:00 Україна зіграє з Англією в 1/4 фіналу Євро 2020 за право вийти до півфіналу. Напруга буде колосальною! Не прогав можливість повболівати за Україну разом з нами в фан-зоні FlashBowl! Україна вперед!!!!!

Фан-зона FlashBowl

Адреса: м. Київ, проспект Степана Бандери, 20-Б, ТЦ Plaza Sport Outlet, боулінг FlashBowl

Бронювання столиків за телефоном: 044 390 53 76, 067 406 20 16